Nowy 2023 Mercedes-Benz G-Class 4x4x2 szpiegował podczas testowania sezonu zimowego

Apr 30, 2022 Uncategorized

Mercedes wkrótce rozpocznie zamiennik klasy G 4x4x2, który zadebiutuje w 2023 r., Krótko po konwencjonalnym SUV-ów. Wytrzymała specyfikacja pojawiła się po raz pierwszy w poprzednim G-Wagena w 2015 roku.
Nasi fotografowie szpiegowskie znaleźli ten prototyp klasy G 4x4x2 podczas testów w sezonie zimowym-a ponieważ nie jest to pokryte zbyt ciężkim kamuflażem, oznacza to, że możemy dobrze przyjrzeć się stylizacji samochodu i ulepszeniach terenowych.

Nowa koncepcja Mercedes EQG zapowiedzi Electric G-Klasa G należna w 2024 roku

Bodyshell samochodu jest zasadniczo taki sam, jak konwencjonalna klasa G, którą szpiegowaliśmy na początku tego roku, nosząc te same reflektory LED i zaktualizowane przednie zderzak. Jednak Mercedes przykręcił ładunek akcesoriów terenowych, takich jak nowy stojak z systemem dachowym, zapasowy nośnik do tylnych drzwi i trudny metalowy tylny zderzak.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Mercedes również wprowadził pewne zmiany w podwoziu samochodu. Przyjrzyj się uważnie pod przednim zderzakiem 4×4, a zobaczysz bardziej mocną parę ramion dolnej sterowania – i za kółkami aluminiowymi znajduje się zestaw wywierconych hamulców tarczowych i większych zacisków.
Ten prototyp ma znacznie większy tor i wyższą wysokość jazdy niż konwencjonalna klasa G. Ulepszona szerokość ścieżki sugerowała również, że Mercedes musiał zmieścić większe łuki koła. Wejdź w studnie koła, a zobaczysz również grubsze amortyzatory.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *