„Pomimo wyprzedzenia przez Indonezję, Wielka Brytania pozostaje w pierwszej 15 globalnych producentów samochodów”

Apr 10, 2022 Uncategorized

w kategoriach produkcji samochodów, 2021 był rokiem zuchwałego wyprzedzania. Indie i Korea Południowa wzrosły obok Niemiec. Indonezja zrobiła to samo z Wielką Brytanią. A styl kontynuował, że niedoceniana Hiszpania robi to, co nie do pomyślenia, wyprzedzając zbyt pewną pewną siebie USA, która wykorzystywała się jako producent samochodów na świecie-ale teraz umożliwił spadek na ósme miejsce. Auć. To musi zranić.
Reklama – Post trwa poniżej

Nie ma wątpliwości, że z głównych graczy, Niemiec, Ameryki, Meksyku i Kanady były wśród dużych przegranych w 2021 r. W porównaniu z 2020 r., Ponieważ wszystkie cztery doświadczyły dużej wydajności.

„Produkcja samochodów w Wielkiej Brytanii została całkowicie obniżona o 50% w ciągu zaledwie pięciu lat”

Ale jednocześnie szybko wschodzący producenci, tacy jak Argentyna i Pakistan, podwoili produkcję samochodów rok do roku. Wygląda na to, że te dwa mało prawdopodobne kraje nie zostały dotknięte tym samym poziomem niedoborów chipów, powikłaniami i brakiem pewności, które okaleczyły inne „lepsze i silniejsze” narody motoryzacyjne w zeszłym roku. Ciekawe, to.
Bliżej domu, Austrii, Finlandii i Portugalii są na górze, podczas gdy Niemcy, Holandia i Słowenia nie spadają, są głęboko w dół. A w połowie tego jest Wielka Brytania, której produkcja spadła-o około siedem procent-w 2021 r. W porównaniu z 2020 r. Ale pomimo wyprzedzenia w tabeli ligi produkucji samochodów w zeszłym roku przez Indonezję (jak na to pozwoliliśmy, na to pozwoliliśmy tak się stało?) Pozostajemy w pierwszej 15 globalnych producentów z 900 000 pojazdów utworzonych w 2021 r., Więc za to małe miłosierdzie musimy być wdzięczni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *