NOWY SUBARU SOLTERRA STI Idea zapowiedzi Hot Electric SUV

May 20, 2022 Uncategorized

Subaru ujawniło samochody i ciężarówkę z Idea Solterra STI w tegorocznym salonie samochodowym w Tokyo, zapewniając wczesny smak tego, co może być produkcyjną wersją stylowego przejścia elektrycznego później. linia. Wersja STI ma agresywną metamorfozę stylizacji, chociaż Subaru nie wydał figurek wydajności dla Idea o wysokiej wydajności EV.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Idea Solterra STI otrzymuje specjalny bzdury Colourscheme, a także wiele regulacji aerodynamicznych, aby ustawić go oprócz wspólnej wersji. Przedni zderzak jest przenoszony z istniejącego samochodu, z kątową facią, a także okładziną czarnego plastikowego koła, która rozciąga się na reflektory.

1073 BHP Subaru STI E-RA elektryczne samochody i ciężarówka do obsługi Nurburgring

Wersja STI uzupełnia słynny przedni rozdzielacz w Cherry Red, aby uzyskać znacznie bardziej sportowy wygląd, jednak koła są pokazywane inne modele Solterra, z wyjątkiem specjalnej czarnej powierzchni błyszczącej z czerwonymi akcentami. Pomysł na STI nosi jednak sportowiec Dunlop Sport Maxx Guma, wskazując na jego zwiększoną wydajność.
Czerwone akcenty przynoszą do przedłużających się bocznych progów samochodu, które działają płetwami lotniczymi przed tylnymi kółkami. Podobnie jak Common Solterra, pomysł STI otrzymuje błyszczące czarne lustra drzwi, a także czarny dach, który widocznie obniża linię dachu samochodu.
W prawdziwy sposób STI, Subaru pasował do najbardziej sportowej solterry z dużym tylnym skrzydłem, który ma czerwone logo STI na płytach końcowych. Tylny zderzak jest podobny do innych solterrów, chociaż za tylnymi kołami dodano niewielkie przedłużenia lotnicze.
5

Subaru nie wydał żadnych obrazów wewnętrznych, ale spodziewalibyśmy się grubszej sportowej kierownicy, o wiele bardziej wspierających siedzeń, a także dodatkowo czerwonych nakładów w kabinie. Unikalna konstrukcja pulpitu nawigacyjnego Solterry, z dużym ekranem dotykowym, a także wysokiej jakości cyfrowej tablicy przyrządów, pozostanie, jeśli STI osiągnie produkcję.
Pod skórą Solterra dzieli swoją platformę E-TNGA z Toyota BZ4X. Obecnie najsilniejszym projektem jest wariant dwurodzinny o mocy 215 KM, a także jeśli praca otrzyma ekologiczne światło, spodziewamy się, że wyjście lepiej do 300 KM. Projekt STI będzie również napędem na cztery koła.
Teraz sprawdziłem o e-boxer Subaru Forester 2022 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *