Darmowe aktualizacja oprogramowania Porsche Taycan zwiększa wydajność i funkcjonalność

Nov 9, 2022 Uncategorized

Porsche oferuje bezpłatne aktualizację oprogramowania dla wczesnych EV Taycan, aby zwiększyć wydajność i wydajność do poziomu obecnych samochodów. Uaktualnienie obejmuje poprawki do adaptacyjnego zawieszenia, w którym dopasowany, system ładowania, technologię zarządzania komunikacją Porsche i funkcje online.
Na przykład zoptymalizowany system kontroli podwozia poprawił zdolność technologii do kontrolowania koła kół, co oznacza w przypadku Tacyan Turbo S, według Porsche z Porsche ulepszono o dwie dziesiąty czas 9.8-sekundowy czas 0-124 km / h.

Nowy Porsche Taycan Cross Turismo Electric Shooting Hamule

Marka dodała również nową funkcję SmartLift do modeli z adaptacyjnym zawieszeniem powietrza. Można to zaprogramować tak, aby samochód był automatycznie hodowany, gdy dociera do niektórych miejsc w podróży, w tym policjantów do spania lub stromych podjazdów.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Tymczasem, gdy ładujesz Taycan na trasie, planista ładowania może teraz użyć miejsca docelowego SAT-Nav, aby ćwiczyć, gdy bateria ma wystarczającą ilość ładunku, aby dotrzeć do niego bez konieczności zatrzymania się.
Taycan ma również nowy tryb ładowania oszczędzania baterii, który zmniejsza szybkość ładowania baterii (z 270 kW do 200 kW w niektórych sytuacjach), a zatem utrzymuje swoją temperaturę, aby chronić jej długowieczność. Ładowarkę prądu przemiennego o długości 22 kW może być również wyposażona w niektóre rynki od końca tego roku.

Czy mógłbyś żyć z samochodem elektrycznym? Plusy i wady posiadania dziś EV

Porsche zaktualizował konfigurację satelitarnego samochodu, aby informacje online mogą być wyświetlane na mapie. Właściciele mogą również używać swojego Apple ID w Taycan, umożliwiając im słuchanie podcastów Apple i korzystanie z funkcji Apple Music. Jeśli wolisz korzystać z łączności smartfona do rozrywki, Apple CarPlay jest już dostępny bezprzewodowo.
Uaktualnienie do pierwszej EV Porsche „obejmuje znaczącą optymalizację oprogramowania dla wielu jednostek kontrolnych, co oznacza, że ​​transmisja musi zostać dostosowana, a komponenty napędowe kalibrowane po zakończeniu pracy”. W rezultacie właściciele Taycan będą musieli zarezerwować bezpłatne spotkanie u lokalnego dealera, aby uzyskać poprawki technologiczne, a prace przeprowadzone na miejscu.
Czy podoba Ci się pomysł uzyskania bezpłatnych aktualizacji oprogramowania po zakupie nowego samochodu? Dołącz do debaty w komentarzach …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *