Honda przedstawia całkowicie elektryczną przyszłość trio E: N-Badged Ideas

Sep 15, 2022 category

Honda ujawniła trzy nowe samochody i ciężarówki z N: N-Badged, które będą pisać podstawę nowego wszechstronnego składu opracowanego w Chiny, jednak z myślą o eksportu na całym świecie.
Trzy nowe koncepcje, zwane E: N Coupe, E: N SUV, a także E: N GT Preview Trzy projekty w 10-osobowej różnorodności nowych samochodów elektrycznych, które biznesplany planują wprowadzić do 2030 roku, a także dołącza nowy SUV -a z dwiema wariantami odzancjami E: NP1, a także E: NS1.

NOWOŚĆ 2022 HONDA E: NP1, a także E: NS1 SUV-ów Elektryczne odsłonięte z 311-milowymi zakresami

Zarówno bliźniaki E: NP1, jak i E: NS1 oparte na nowym podwoziu E: N Design F, która jest platformą elektryczną opracowaną dla kompaktowych EVS z elektrycznymi układami napędowymi napędu na przednie koła.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Ale e: n pomysłów na samochody i ciężarówki na platformie elektrycznej E: n Design W, która będzie stanowić podstawę większych pojazdów elektrycznych. Jest również szczególnie opracowany do pracy z układami napędu tylnego i na wszystkie koła. Nie potwierdzono żadnych wydajności ani specyfikacji technicznych dla tej nowej platformy.
Podglądając coś, co wygląda jak radykalny język w stylu nowej generacji do składu elektrycznego Hondy, kątowy, brutalna stylizacja będzie zdecydowanie stonowana.
Firma rozpocznie produkcję trzech nowych pomysłów E: N w 2024 r. Samochody i ciężarówki zostaną złożone w niedawno zbudowanym, „wysoce skuteczne, a także ekologiczne rośliny produkcyjne EV”, jednak szczegółowe informacje na temat celów klimatycznych fabryk jako jako cele klimatu fabryki jako jako Ponieważ pozyskiwanie energii nie zostało jeszcze potwierdzone.
Teraz kliknij tutaj, aby sprawdzić plan Hondy, aby uruchomić integra w 2022 r.…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *