Czy Jaguar Land Rover naprawdę chce kupić nową wysokiej klasy markę?

Dec 23, 2022 category

Jaguar Land Rover patrzy na zakup nowej marki wysokiej klasy lub innowacji, zgodnie z raportem Bloomberg opublikowanym online. Rzecznik JLR odrzucił plotki, jednak nie wykluczył szans w przyszłości.
Artykuł Bloomberg sugeruje, że Jaguar Land Rover jest już w rozmowach z wieloma producentami. Jednym parametrem jest, rzekomo, że wybrana marka musi kształtować obecny portfolio pojazdów wysokiej klasy JLR, które same stanowią duże 78 procent przychodów macierzystej firmy Tata Motors.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Jednak źródło zbliżone do marki uchyliło sugestie, co sugeruje, że chociaż zawsze będzie patrzeć na metody wzmocnienia jego ustawienia na rynku, obecnie nie odbywały się takie rozmowy.
Bloomberg stwierdza, że ​​JLR chce złożyć różnorodność pojazdów, ponieważ wyżsi urzędnicy uważają, że jest to jedyna metoda pozostania konkurencyjnym wraz z wysokiej klasy gigantami, takimi jak Mercedes, a także BMW. Podobnie jest, w razie potrzeby Tata jest skłonny wspierać oferty, kupując JLR w 2008 r. Za 2,4 miliarda dolarów (1,8 mld GBP). Jednak w przypadku, gdy Variety Rover już rzuca projekty na szczyt rynku (150 000 GBP), obszar dla pojazdu super-luksusowego powyżej, który jest zagrożony.
Na początku tego roku Jaguar Land Rover zainwestował sumę ponad 18 milionów funtów w serwisie jazdy Lyft. W roszczeniu ubezpieczeniowym źródeł internetowych JLR współpracuje z Lyft z siedzibą w San Francisco w celu ustanowienia pojazdów autonomicznych. Technologia może potencjalnie odfiltrować się do Jaguar, a także projektów Land Rover w przyszłości.
Przedstaw pomysłu I-Pace podczas zeszłorocznego programu samochodowego w Los Angeles wskazuje jednak na kierunek, w którym JLR pragnie wejść, a pojazdy elektryczne są na czele programu rozwoju. Wersje produkcyjne I-PACE trafi do sprzedaży w 2018 roku wraz z nową serią I-Pace Etrofi Racing zaprojektowaną do wsparcia, a także biegania razem z Formuły E.
Czy uważasz, że Jaguar Land Rover powinien zainwestować w nową wysokiej klasy markę? Zrozumiemy poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *