Zaktualizowany Renault Clio ma subtelny nowy wygląd, a także dodatkowy zestaw

May 13, 2023 category

Ujawniono zaktualizowane Renault Clio, a supermini czwartej generacji otrzymuje rundę aktualizacji, w tym nowe wybory układu napędowego, a także niektóre aktualizacje wewnętrzne. Będzie dostępny do sprzedaży w październiku 2016 r., A dostawy rozpocznie się w tym miesiącu.
• Najlepsze supermini w sprzedaży idealne teraz
Istnieje kilka modyfikacji metody, w których nowy wygląd CLIO, jednak lifting jest subtelny. Do głównych zmian to nowe światła LED, szersza kratka, a także przeprojektowany zderzak tylny, podczas gdy nowe kolory farb, w tym Mars Red, Titanium Grey, Arctic White, a także żelazny niebieski, zostały dodane do arkusza specyfikacji.
12

Wewnątrz znajdują się materiały o wyższej jakości, z matową powierzchnią na chromie, aby zapewnić jej klasyczny wygląd. Po raz pierwszy oferowany jest system hałasu Bose, a także istnieją trzy systemy multimedialne, w zależności od poziomu wykończenia: ewolucja Media Nav, rozwój R-Link, a także nowy system o nazwie samochody podstawowe.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Istnieje również nowy zestaw bezpieczeństwa również dopasowany do zaktualizowanego CLIO, z czujnikami parkowania samochodu, a także dostępną kamerą odwracającą. Parking samochodowy jest również dopasowany do niektórych projektów, które automatycznie paruje pojazd.
12

Nowe wybory układu napędowego dla CLIO liftowanego jest 1,5-litrowy silnik DCI Diesel z 108 KM, a także 1,2-litrowy silnik benzynowy TCE z 118 KM, oba wykorzystujące sześciobiegową skrzynię biegów. Silniki te dołączają do podstawowej benzyny 0,9 litra w zakresie, choć nie ma jeszcze szczegółów na temat zaktualizowanej wersji RS.
Oczekujemy, że będzie krótki serial produkcyjny szalonego R.S. Wersja 16, która wykorzystuje 2,0-litrowy silnik o długości 271 KM z megane RS, oprócz skrzyni biegów, w lokalizacji podstawowej 1,6-litrowej turbo, a także automatycznej skrzynki. Spodziewaj się później zaktualizowanego Clio Rs, z oczekiwaniami tylko garstką modyfikacji.
Co według ciebie o nowym Renault Clio Supermini? Zrozumiemy poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *