Le Mans 2014: Twój przewodnik po dobrze znanym 24-godzinnym wyścigu

Sep 10, 2022 category

Wyniki Le Mans 2014: Audi zapewniło pierwsze i drugie miejsce w 2014 Le Mans 24 godziny, z samochodem nr 2 prowadzonym przez Marcela Fasslera, Benoit, Benoit Treluyer i Andre Lotterer wygrywają przed samochodem nr 1 prowadzonym przez Toma Kristensena, Marca Gene’a i Lucasa Di Grassa.
24 -godzinne wyniki Le Mans 2014 oznacza 13. zwycięstwo Audi w ciągu 15 lat na obwodzie La Sarthe, a także trzecie zwycięstwo Le Mans dla trio Fassler/Treluyer/Lotterer.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Toyota #7 prowadzona przez Anthony’ego Davidsona, Nicolasa Lapierre i Sebastien Buemi zrobiła ostatni krok na podium po trudnym weekendie, w którym samochód był praktycznie wycofany po wypadku w mokrych warunkach.
Ani Porsche 919 hybrydowe nie osiągnęło punktów w powrocie Le Mans z siedzibą w Stuttgart. Automobile Webber/Hartley/Bernhard wydawało się być włączone na podium, ale zwolnił pod koniec 22. godziny i ostatecznie przeszedł na emeryturę w dołach. Sister Automobile zajął 11. miejsce po jeszcze większych trudnościach z problemem z skrzynią biegów i został zmuszony do garażu do naprawy. Jednak udało mu się wrócić na tor w końcowych etapach wyścigu, aby zobaczyć flagę w szachownicę.
Zytek Nissan wziął udział w klasie w kategorii LMP2 z brytyjskim Oliver Turvey za kierownicą i zajął piąte miejsce ze wszystkich 54 biegaczy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *