Mammoth Mercedes S600 Pullman Limo Spied

Sep 2, 2022 category

To najlepsza wiadomość, jaką na świecie dyktatorzy i oligarchowie mieli przez cały tydzień; Bombasticzny Mercedes S600 Pullman został szpiegowany i nie jest do końca trudny do zauważenia.
Przewiduje się, że Pullman usiądzie poniżej ultra-soczysty S600 Maybach, który widzieliśmy kilka miesięcy temu, ale jest to ponad metr dłuższy niż ten luksusowy flagowy flagowy. Około 6,4 metra długości i, najprawdopodobniej, przekraczając trzy tony, Pullman z pewnością nie jest zaprojektowany dla ciasnych ulic miejskich.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Układ drzwi wygląda na inną niż oficjalne rysunki patentowe, które widzieliśmy w sierpniu, z pełnowymiarowymi środkowymi drzwiami, które pasują do przedniej i tylnej długości. To potwierdza oczekiwanie, że Pullman będzie miał trzy rzędy siedzeń, prawdopodobnie w efektownej konfiguracji 2-2-2. Linia dachu wydaje się również wyższa, aby pomieścić królewskie nakrycia głowy ślubne.
6
O naszej reklamie tej reklamy

Początkowo zrozumieliśmy, że Brabus, partner strojenia Mercedesa, jest odpowiedzialny za budowanie Pullmana, chociaż w Spyshots nie ma nic, co wskazuje, że samochód będzie nawet sportowy. Będzie miał adaptację obecnego 6,0-litrowego podwójnego turbo V12, obecnie zamontowanego do S600.
Silnik ten wykonuje 523 KM w S600, ale jeśli Brabus ma wkład, spodziewaj się trochę dodatkowego oddziału. I będzie potrzebować dodatkowych, jeśli plotki o wersji pancernej zadzwoni. Dzięki ciężkiej stalowej nadwozie z kulą i granatem wersja ta może przekroczyć pięć ton i kosztować ponad 500 000 funtów.
Szczegóły ceny są szkicowe dla konwencjonalnego Pullmana, ponieważ są one dla Maybacha, ale spodziewamy się, że oba będą znacznie droższe niż jakakolwiek obecna klasa S, a Maybach zbliża się do 200 000 funtów, a Pullman około 160 000 funtów. Oba powinny zostać w pełni odsłonięte na pokazie samochodowym w Los Angeles w listopadzie.
Czy uważasz, że świat potrzebuje sześcioosobowej klasy S? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *