Świąteczne iluminacje „Lap of Lights” otwarte w Circuit Silverstone

Jun 1, 2022 Uncategorized

Cape of Lights Forget Track Circuit Silverstone został oficjalnie otwarty przez Anthony’ego Davidsona za kierownicą mistrzostw świata Mercedes-AMG Petronas W10 Formula 1 samochód.
Okrążenie świateł jest wyjątkową atrakcją w słynnym obwodzie silnika, którą rodziny mogą cieszyć się z wygody własnych samochodów od 26 listopada do 3 stycznia. Silverstone, naliczone jako jedyny lekki i laserowy napęd w Wielkiej Brytanii, w tym roku odwiedzający będą mogli podróżować z Silverstone do San Francisco w Paryżu do piramid i przygotować się do śledzenia Świętego Mikołaja w swojej epickiej, globalnej przygodie.

James Bond’s Aston Martins: Jade my 007’s DB5, DBS, V8 i Valhalla

Zespół Mercedes-AMG Petronas przyjął ducha Bożego Narodzenia na oficjalnym otwarciu 25 listopada, dekorując swój samochód w świątecznych światłach. Widzowie na imprezie podglądu obejmowali zaproszonych pracowników NHS i służby ratunkowej oraz ich rodzin, a także pracowników Silverstone.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Po zakończeniu otwierających okrążenia, zwycięska Mistrzostwa Świata Formuły 1 2019 Mercedes prowadzona przez Davidsona zatrzymała się na Hamilton prosto na wizytę Świętego Mikołaja.
Dyrektor zarządzający Silverstone, Stuart Pringle, skomentował: „Anthony i Mercedes-AMG Petronas wystawili świetny program i nie mogłem wymyślić bardziej odpowiedniego sposobu na otwarcie okrążenia świateł. Musiałem uspokoić Święta Ojca, że ​​reszta naszych nocy będzie prowadzona w bardziej stonowanym tempie, ponieważ myślę, że miał szok tego wieczoru, kiedy zobaczył, jak W10 zbliżał się do jego groty z prędkością! Po 11 miesiącach planowania wspaniale jest zobaczyć tak wiele rodzin, które dobrze się bawią i nie mogę się doczekać, aby powitać wiele innych w okresie świątecznym. ”
Teraz otwarte dla publiczności wydarzenie okrążenia świateł jest rozliczane jako „zabawa dla całej rodziny”. Oprócz możliwości jazdy po obwodzie, aby obejrzeć pokaz światła i laserowy, odwiedzający mogą również spędzić jazdę na łyżwach w Lane i garażach Formuły 1, podczas gdy loża zawiera świąteczne zajęcia, takie jak rzucanie toporem, zwijanie i muzyka . Jest też kino dziecięce i róg „List Świętego Mikołaja”. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową Silverstone.

Sprawdź najlepsze prezenty dla benzyny poniżej 50 £ tutaj …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *