Lexus NX Price ujawnił

Jul 12, 2022 Uncategorized

Lexus ogłosił, że ceny dla całkowicie nowego NX rozpoczną się od 29 495 GBP i wzrosną do 42 995 GBP. Jest to japońscy producenci po raz pierwszy na średniej wielkości rynku SV, obecnie zdominowanym przez Audi Q5 i BMW X3. NX przyjedzie do salonów w październiku, a książki zamówień już są otwarte.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Od premiery tylko NX 300H będzie oferowany z hybrydowym układem napędowym 195 KM, z znanym 2,5-litrowym silnikiem benzynowym i silnikiem elektrycznym. Jeśli zdecydujesz się na model napędu na wszystkie koła, dodatkowy silnik elektryczny zostanie zamontowany do zasilania tylnych kół. Lexus twierdzi, że gospodarka przy 54,3 mpg i 120 g/km CO2.
W marcu Lexus doda NX 200T do zakresu. Będzie to pierwszy model z marki, który będzie miał nowy silnik benzynowy o mocy 2,0 235 KM, ale będzie dostępny tylko w F Sport i z napędem na wszystkie koła. Ceny za NX 200T zostaną ogłoszone jeszcze w tym roku.
Lexus NX: pięć poziomów wyposażenia, S do Premier i F Sport
Oferowane zostanie również pięć opcji wykończenia z SE, luksusu, F Sport i Premier. Podstawowe S (29 495 GBP) zawiera zestaw, taki jak 17-calowe stopy, reflektory LED, podwójna strefowa kontrola klimatyczna, radio DAB, wyświetlacz multimediów ze zdalnym kontrolerem dotykowym i ośmioboczny system audio.
Wybierz Trime SE (31 495 GBP), a AWD będzie zamontowany jako konwencjonalny wraz z większymi 18-calowymi stopami, automatycznymi wycieraczkami, podgrzewanymi siedzeniami i zintegrowanymi szynami dachowymi. Więcej specyfikacji luksusowej premium (34 495 £) dodaje szkło prywatności, czujniki parkowania pojazdów, lampy przeciwmgielne LED i bezproblemowe wejście.
Modele f sportowe (36 995 £) otrzymują dwukolorowe 18-calowe stopy, zawieszenie F Sport i tłumiki, elektrycznie regulowaną kolumnę kierowniczą, zasilanie tylnej klapy i ładowarkę smartfonów bezprzewodowych. Ponadto, zasięgowy specyfikację Premier (42 995 £) dodaje wyświetlacz Head-Up, panoramiczny widok 360 stopni, asystent utrzymywania pasa, pozycja pamięci siedzenia kierowcy i podgrzewana kierownica.
Lexus Navigation jest dostępny jako opcja (995 £) we wszystkich modelach S, SE, luksusowych i f sportowych, z bardziej wyrafinowanym systemem nawigacji Lexus Premium (1995 GBP), dodatkowo oferowanego dla wariantów F Sport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *