Nowy Nissan 370Z Nismo ujawnił

Jul 7, 2022 Uncategorized

Nissan 370Z Nismo otrzymał niewielki przegląd wizualny i techniczny w ramach aktualizacji z 2015 r. Dla całego zasięgu.
Zmieniona w sprzedaży w tym roku, zmieniona wersja flagowego dwuodoletego coupe zawiera nowoczesny przedni zderzak inspirowany GT-R, zawierającą większe centralne wlot powietrza, nowe lampy do jazdy dziennej LED LED i szczupłe wloty i szczupłe wlotki Przed łukiem przedniego koła. Zaokrąglone zmiany stylizacji przedniego są czarne otaczające reflektory i specjalne czerwone wykończenie Nismo dla odwróconych otworów wentylacyjnych.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Zbliżając się do Nismo 370Z z boku, jasne jest również, że Nissan przeprojektował boczne progi i lusterki drzwi, dodając nowe 19-calowe stopy czarnych i srebrnych promieni. W oparciu znajduje się zmniejszony spoiler, który najwyraźniej współpracuje ze zmienionym frontem, aby zwiększyć siłę docisku z prędkością – pokazując, że zmiany nadal koncentrują się na aerodynamice przede wszystkim.
Wewnątrz japoński producent zamontował nowe siedzenia Recaro, oparte na konstrukcji skorupy, a nie standardowej rurowej ramie, a także czerwoną i czarną skórę oraz tapicerkę Alcantara.
Pod metalem Power po raz kolejny pochodzi z 339 KM, 3,7-litrowego V6-więc przeniesiony jest 5,2 sekundy 0-62 km / h-chociaż zawieszenie zostało ulepszone w celu poprawy komfortu. Oprócz tych zmian w tylnej sprężynie i prędkości tłumika Nissan zamienił dywany i wewnętrzne obrońcy łuku tylnego koła, co było stworzonym w celu zminimalizowania hałasu drogi w Nismo 370Z.
Aktualizacje 2015 w przedziale 370Z
Nissan nie ograniczył się do poprawy wersji NISMO 370Z, z całą ofertą, która ma skorzystać z nowej konfiguracji jazdy i ulepszonych siedzeń kręgosłupa, które korzystają z silniejszej, ale lżejszej konstrukcji opartej na skorupce.
Będzie kilka modyfikacji projektowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, rozciągające się do 18-calowych felg wykończonych w metalicznych broni dla modeli konwencjonalnych i opakowań.
Podobnie jak NISMO, zwykły 370Z będzie miał 3,7-litrowy silnik benzynowy V6, choć nieco mniej potężny wariant. Generując 324 KM i 363 Nm momentu obrotowego, zrobi 0-62 km / h w 5,3 sekundy, gdy sparuje się ze standardową pięciobiegową instrukcją lub 5,6 sekundy w opcjonalnym siedmiobiegowym automatycznym przebraniu GT Trim.

Nissan 370Z ma wejść do sprzedaży w październiku przed przybyciem na początku przyszłego roku, nie oczekuj, że ceny zmienią się zbytnio w całym zakresie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *