Nowe przezroczyste logo BMW

Feb 12, 2023 Uncategorized

Wszechstronna koncepcja BMW I4 zaprezentowała zaktualizowane przejrzyste logo niemieckiej firmy, oznaczając najbardziej radykalną rewizję marki firmy od stulecia.
Zaktualizowane logo BMW jest obecnie wykorzystywane tylko w komunikacji wewnętrznej, ale będzie stopniowo wdrażane na produktach do klientów (takich jak międzynarodowe marki handlowe i komunikacja online) od teraz do 31 maja 2020 r.

Nowy samochód elektryczny 2021 BMW I4 przybywa z zasięgiem 367 mil

Obecny BMW Roundel będzie nadal występował w masce pojazdów firmy, a BMW testuje publiczną odpowiedź na aktualizację. Przydatna infografika BMW pokazuje, jak ewoluowało słynne logo od 1917 roku.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

BMW ma nadzieję, że jego nowa odznaka znajdzie szczególne użycie online. Jens Thiemer, starszy wiceprezes ds. Klienta i marki BMW, powiedział: „Nasz nowy projekt marki jest ukierunkowany na wyzwania i możliwości digitalizacji dla marek. Dzięki wizualnemu ograniczeniu i elastyczności graficznej przygotowujemy się do szerokiej różnorodności punktów kontaktowych w komunikacji, w której BMW będzie obecne, online i offline, w przyszłości. ”
Wreszcie, BMW twierdzi, że jego nowy projekt logo odzwierciedla zaktualizowaną tożsamość marki skoncentrowanej na kliencie. W przeciwieństwie do wychodzącego logo, które zostało wytłoczone i 3D, ten sparowany, dwuwymiarowy zamiennik podobno „przekazuje otwartość i jasność”. Nadal nie jesteśmy pewni, w jaki sposób taką głębokość można wyciągnąć z prostego okrągłego okrągłego – ale niezależnie od tego jest miłym sentymentem.
Co robisz z zaktualizowanym logo BMW? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *