Nissan Qashqai, zbudowany przez brytyjskie Brytyjczyków, rozbija dwa miliony znaków

Jun 18, 2022 category

Nissan Qashqai podniósł dwa miliony jednostek w ciągu zaledwie ośmiu lat produkcji. Jest to kamień milowy, który stawia crossover w rekordowych książkach, ponieważ jest to najszybszy pojazd zbudowany w Wielkiej Brytanii, który osiągnął dwa miliony projektów stworzonych Mark.
Pojazd zbudowany przez Sunderland osiągnął przełomową postać w ciągu zaledwie ośmiu lat, pokonując kilka najsłynniejszych brytyjskich pojazdów, jakie kiedykolwiek powstały. Oryginalny mini, a także nowy mini do każdego zegara w wysokości dwóch milionów jednostek, 11 lat dla Forda Cortina, 12 lat dla Austin 1100, 14 lat dla eskorty Forda, a także Forda Fiesta, który przekazał znak za 18 lat.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze 4x4s, a także SUV -ów do zakupu
Dwóch milionowych Qashqai, aby zrzucić linię produkcyjną, był magnetycznym czerwonym projektem w nowej klasie N-TEC, która jest przeznaczona dla klienta brytyjskiego. Paul Willcox, przewodniczący Nissan Europe, powiedział: „Qashqai pomaga Nissanowi przejść od Staminy do Staminy w Europie. Dwa miliony klientów nie może się mylić. Jest to kolejny dowód ich zaufania do naszej marki. Podziękuj wam wszystkim naszym lojalnym klientom, a także pogratulować wszystkim moim kolegom w Sunderland za osiągnięcie tego ostatniego kamienia milowego. ”
Z biegiem lat japońska firma zainwestowała 534 miliony funtów w Qashqai. Podobnie jak dwa miliony Qashqais wyprodukowanych w Sunderland od grudnia 2006 r. 85 procent (1 706 633) zostało wyeksportowanych na 132 rynki na całym świecie, od Konga do Kataru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *