Shell przewiduje śmierć samochodów benzynowych, jednak dopiero w 2070 r.

Oct 31, 2022 Uncategorized

Business Shell Oil przewiduje, że do roku 2070 konwencjonalnych samochodów i ciężarówek mogą zostać zabite. Korzystając z przyszłych scenariuszy do opracowania prawdopodobnych decyzji dotyczących tego, co czeka, Shell wezwał do przyszłości samochodów napędzanych ropą.
Wyjątkowo dogłębna 46-stronicowa analiza przyszłych paliw, a także scenariusze ekonomiczne stwierdzono: „Do 2070 r. Rynek Traveller Road może być prawie wolny od ropy. Pod koniec wieku znaczne wdrażanie urządzeń wodorowych wypiera zapotrzebowanie na olej na dłuższy poziom, a także duże obciążenia ”.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• 88MPG Skoda Octavia Greenline
Toyota zrobiła już swoje pierwsze kroki w świecie pojazdów napędzanych wodorem, a pomysł FCV ujawnił się w prawie produkcji na Tokyo Motor Show w listopadzie ubiegłego roku. Teoretycznie samochody wodorowe zaoferują klientom zerową emisję motoryzację bez stresu różnorodnego i lęku związanego z samochodami elektrycznymi. Podczas gdy obiekty odporne na wodór nie zostaną jeszcze umieszczone w Wielkiej Brytanii, stacje wzdłuż kluczowych tras, takich jak M4, a także M1, zaczną pojawiać się, gdy Toyota FCV pojawi się w przyszłym roku.
Jednak Shell nadal stwierdza, że ​​popyt na ropę jeszcze nie osiągnął szczytu. „Całkowite wyeliminowanie ropy na całym świecie jest naprawdę kolosalne przedsięwzięcie. Z zminimalizowanym wzrostem zapotrzebowania na podróż, zwiększoną wydajność samochodową, a także gaz ziemny, energię elektryczną, a także wodór, paliwa płynne dla Traveller Road zapewniają spadek po wysokości na całym świecie w 2035 r. ”
• Najbardziej opłacalne samochody

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *