Ferrari SP38 jednorazowe specjalne narażone

Jul 24, 2022 category

na podstawie Ferrari 488 GTB, SP38 to najnowszy rozwój z programu jednorazowego Ferrari. Opracowany dla jednego z najbardziej oddanych klientów Ferrari, SP38 został przeprojektowany zarówno wewnątrz, jak i wyprodukowania unikalnego samochodu.
SP38 wnosi dokładnie ten sam 3,9-litrowy silnik turbodoładowany, co 488 GTB, a także liczby wydajności pozostają niezmienione przez nowy korpus, co oznacza 661 KM, a także maksymalną prędkość 205 km / h. Podwozie, a także podwozie były również dokładnie tak samo jak 488.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze pojazdy wydajności 2018
Niemniej jednak styl zewnętrzny został znacząco zmieniony w stosunku do 488 GTB, a Ferrari deklaruje motywację z legendarnego F40 – w specyficznym z tyłu. Szklana pokrywa silnika przekształca się w rozładowaną pokrywę w porze silnika w celu dodatkowego chłodzenia. Tylny koniec również oferuje mały spoiler, który jest jeszcze jednym ukłonem w F40.
5

Nowy, ostrzejszy przód zapewnia metodę dla mięśniowych łuków kół, tworząc bardziej agresywną postawę. Reflektory są zaprojektowane tak, aby były tak cienkie, jak to możliwe, a także łączą światła do jazdy w ciągu dnia na niewielkiej wardze zderzaka.
Przedni zderzak został zaprojektowany tak, aby był podobny do Ferrari 308 GTB, a SP38 jest ukończony w nowym, trójwarstwowym metalicznym czerwonym malowaniu.
Ferrari oświadcza, że ​​w środku odkryto nową dostosowaną kabinę, jednak nie wydała żadnych zdjęć kokpitu SP38.
SP38 programu Ferrari jednorazowo jest zgodny ze specjalną linią niezwykłych modeli, dzięki dużej części Wydziału Jobsów Specjalnych, który został wprowadzony w 2007 roku. Poprzednie dzieła obejmują Ferrari SP12 EC, opracowany dla Erica Claptona, a także The Erica Claptona, a także The Erica Claptona, a także The Erica Claptona, a także The Erica Claptona, a także The Erica Claptona, a także The Erica Claptona Ferrari 458 mm Specile. Koszty specjalnych miejsc pracy są utrzymywane zarówno między Ferrari, jak i każdym klientem, chociaż domniemanie widzi pojazdy o wartości 2 funtów, a także 8 milionów funtów.
SP38 będzie na ekranie publicznym w Concorso D’Elegganza Villa d’Este w sobotę 26 maja 2018 r.
Sprawdź najlepsze pojazdy wydajnościowe obecnie na rynku…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *