Bezpłatne ubezpieczenie samochodowe dla osób otrzymujących szczepionkę

Oct 19, 2022 Uncategorized

Dążenie do zwiększenia pobierania szczepień zostało ujęte w ramieniu przez dostawcę ubezpieczeń samochodowych, zapewniając trzy godziny krótkoterminowej ochrony dla szoferów, którzy wysyłają e-maile na zdjęcie karty szczepionki .
Dzięki publicznemu przenoszeniu ograniczonym lub nieistniejącym na wielu obszarach wiejskich, a mieszkańcy miejscy potencjalnie niechętnie łączą się z tłumami w pociągach i autobusach, ci, którzy mają dostęp do samochodu PAL lub członka rodziny Oferta z Veygo, krótkoterminowego ramienia ubezpieczeniowego admirała.

Czy mogę otrzymać zwrot mojego ubezpieczenia samochodowego z powodu koronawirusa?

Kierowcy muszą początkowo płacić za trzy godziny ochrony, ale mogą następnie uzyskać pełny zwrot pieniędzy za ubezpieczenie, wysyłając wiadomość e -mail do zdjęcia karty szczepionkowej. Oferta trwa do 30 czerwca i jest otwarta dla każdego w wieku powyżej 17 lat posiadających pełne, ważne prawo jazdy, chociaż niektóre przekonania o prowadzeniu pojazdu mogłyby spadać ochronę.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Firmy ubezpieczeniowe samochodowe odnotowały spadek stawek roszczeń nawet o 48 procent, niż ludzie jechali mniej, i z tego powodu posiadają mniej zderzeń z powodu blokady i innych ograniczeń. Ta redukcja roszczeń zwiększy wyniki wielu firm, a niektórzy krytycy twierdzili, że branża ubezpieczeniowa, która zarządza inwestycjami o wartości 1,8 biliona funtów, nie zrobiła wystarczająco dużo, aby przekazać oszczędności konsumentom.
Oferta Veygo jest w pewnym sensie rozwiązania tej krytyki. Gunnar Peters, dyrektor generalny firmy, powiedział: „Mamy nadzieję, że ta oferta pomoże złagodzić wszelkie problemy dla osób, które mogą mieć trudności z umówieniem się na spotkanie lub dla tych, którzy wolą unikać publicznej noszenia, aby się tam dostać. ”
Dodał: „Chcemy upewnić się, że program szczepień nadal się przenosi w Pace i że ludzie mogą jak najłatwiej zdobyć swoje dźgnięcie i zabezpieczyć się przed Covid-19”.
Osoby, które chcą wziąć udział w ofercie, powinni udać się na witrynę Veygo, aby zorganizować okładkę, a następnie wysłać swoje dane wraz ze zdjęciem karty szczepionkowej na zakup contact@veygo.com w celu uzyskania zwrotu zwrotu po otrzymaniu JAB.
Sprawdź znacznie więcej na temat tego, jak pandemia Coronawirus wpływa tutaj na przemysł motoryzacyjny …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *